• KVC E4 unknown

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Borremans, MilaOverige stafOverige functie
    Diessen, Mark vanTechnische stafHoofd coach
    Sande, Fenna van deOverige stafOverige functie
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden KVC E4 (EDN E-jeugd dames nj)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BIO E3540112758
    2DSV E2632116978
    3Rosolo E35302141226
    4Bladella E25302151506
    5KVC E45212221485
    6Stormvogels (L) E25104918-92
    7NeCa E25014619-131
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Broek, Lieke van denTeamspeler
    Diessen, Lynn vanTeamspeler
    Roosen, LoisTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    KVC E4

    E-jeugd dames nj

    4,40

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,80

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd