• KVC B1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Lauwers, SanneTechnische stafHoofd coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 okt. 11:00KVC B1 - Rietvogels/Euro Girls B1De Roetwijer
    16 okt. 10:30Rosolo B2 - KVC B1Sportpark Den Hoek
    23 okt. 11:00KVC B1 - Vessem/Winty B1De Roetwijer
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 sep.DDW B1 - KVC B12 - 8
    18 sep.KVC B1 - Bladella B17 - 6
  • Poulestanden KVC B1 (BDN B-jeugd dames nj)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1KVC B133002612146
    2Bladella B132013616204
    3Vessem/Winty B121102511143
    4KVC B23111272253
    5DDW B12101229132
    6Rietvogels/Euro Girls B12002734-270
    7Rosolo B23003544-390
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Baijens, RubyTeamspeler
    Borremans, MilaTeamspeler
    Couwenberg, SanneTeamspeler
    Das, EviTeamspeler
    Heijl, MadeliefTeamspeler
    Heuvel, Filou van deTeamspeler
    Sande, Fenna van deTeamspeler
    Ven, Carmen van deTeamspeler
    Wouters, MilaTeamspeler
    Wouters, PleunTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    KVC B1

    VS

    Rietvogels/Euro Girls B1

    09 oktober 202111:00 uur
    De Roetwijer 2G

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    KVC B1

    B-jeugd dames nj

    8,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd