• Aspiranten B2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Sleddens, JanneTechnische stafHoofd coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 okt. 13:00Rietvogels/Euro Girls B1 - KVC B2Den Droevendaal
    9 okt. 13:00Bladella B1 - KVC B2De Smagtenbocht
    16 okt. 13:30KVC B2 - DDW B1De Roetwijer
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 sep.KVC B2 - Vessem/Winty B110 - 10
    18 sep.Rosolo B2 - KVC B21 - 13
  • Poulestanden KVC B2 (BDN B-jeugd dames nj)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1KVC B133002612146
    2Bladella B132013616204
    3Vessem/Winty B121102511143
    4KVC B23111272253
    5DDW B12101229132
    6Rietvogels/Euro Girls B12002734-270
    7Rosolo B23003544-390
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Claassen, MerleTeamspeler
    Dommelen, Aniek vanTeamspeler
    Groenen, TessTeamspeler
    Janssen, JuulTeamspeler
    Verhoeven, LotteTeamspeler
    Wijdeven, Lieke van deTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Rietvogels/Euro Girls B1

    VS

    KVC B2

    02 oktober 202113:00 uur
    Den Droevendaal 2G

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    KVC B2

    B-jeugd dames nj

    9,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    7,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd